2013 Kot Ceket Modelleri

2013 Kot Ceket Modelleri
5 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 682 kez okundu.

Bahar aylarında vazgeçilmez kıyafetlerden biri haline gelen kot ceketler, 2013 yılında büyük bir değişikliğe uğrayacak. 2013 modasına uygun olarak tasarlanan bayan kot ceket modelleri adeta aklınızı başınızdan alacak. Birbirinden şık ve farklı kesimlere sahip olan kot ceketler ile yeni yılda sıkça karşılaşacağız diyebiliriz. Bu konumuzda sizlere rehber olması açısından birbirinden güzel 2013 kot ceket modellerini uzun arayışlar sonucu bir araya getirdik. Ancak galerimize geçmeden önce sizlere kot ceket tercihleri ile ilgili bazı ön bilgiler vermek istiyor.

2013 Kot Ceket Modelleri

2013 Kot Ceket Modelleri

2013 Kot Ceket Modelleri isimli başlığımız altında göreceğiniz kot ceketleri Avrupa’nın önde gelen markalarına aittir. Eğer maddi açıdan sizi zorlayacağını düşünüyorsanız orta yollu mağazalardan da benzer ürünleri temin edebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Kot ceket seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğinden de az da olsa bahsedelim. Kot ceketler bundan 10 yıl öncesine kadar kot pantolonlarla tercih edilirdi. Başka bir alternatifini ya çok ünlü sanatçılarda ya da modanın önde gelen isimlerinde görebilirdik. Ancak günümüzde tekrar hortlayan kot ceket trendi bambaşka bir haliyle karşımıza çıktı. Özellikle uzun tül eteklerle tercih edilmeye başlanan kot ceketler açıkçası eskiye nazaran daha hoş bir görüntüye kavuştu. Kot ceket tercih ederken bu sebepten ötürü sadece kot pantolonla değil ne ile kombin yapabileceğinizi düşünmelisiniz. Örneğin güzel bir tütü eteğe sahip iseniz ona uygun bir kot ceket bakarak yola çıkabilirsiniz. Bir başka önemli nokta ise daha önce kot ceket kullanmamış kişilerin büyük beden ürünleri tercih etmesidir. Bu kesinlikle büyük bir yanlıştır. Kot ceket diğer ceket modellerine nazaran (deri ceket hariç) yüksek belli ve dar ürünlerdir. Bu yüzden size küçük geldiğini düşünerek bir beden büyük kot ceket tercih etmemelisiniz. Aksi durumda kot ceketin size katacağı güzelliği yok etmiş olacaksınız.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri birbirinden hoş bayan kot ceket modelleri ile başbaşa bırakıyoruz.

Sizler için özenle hazırladığımız 2013 kot ceket modelleri isimli galerimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Umut ediyoruz ki sizlerle paylaştığımız bu güzel kot ceket modellerini beğenmişsinizdir.

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Kot ceketlerle kombin edebileceğiniz dolgu topuk ayakkabı modellerimize yukarıda bulunan linkimizden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Düğün Kıyafetleri başlıklı makalemizde 2013 Bayan Düğün Kıyafeti, 2013 Düğün Kıyafetleri ve Abiye Modelleri hakkında bilgi verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git