Kapalı Abiye Elbiseler

Kapalı Abiye Elbiseler
17 Mart 2013 tarihinde eklendi, 778 kez okundu.

Abiye elbiseler özel ve güzel günlerde bayanların dikkatleri üzerine toplamak için tercih ettiği ve oldukça gösterişli elbise modelleridir. Dediğimiz gibi bu tarz elbiseler genelde dikkat çekmek için giyilir. Aynı zamanda gösterişli olmalarının yanında seksi ve çekici gözükme bakımından biraz da dekoltesi mevcut olan elbiselerdir. Fakat her bayan dekolteli abiye elbiseleri tercih edecek diye bir şey de yok tabi. Bazı kadınlar üzerlerinde taşıdıkları abiye elbisenin daha sade ve şık yani bir bakıma daha mütevazi ve de dikkat çekmeyen özellikte olmasını arzu eder. Kimi bayanlarda giydikleri abiye elbiselerle daha çok ön planda olmayı ve gözlerin hep üzerinde olmasını isteyebilir. Özellikle erkekler bu konuda daha dikkatlidir.

Kapalı Abiye Elbiseler

Kapalı Abiye Elbiseler

Kapalı abiye elbiseler ile ilgili olarak hem sade ve şık hem gösterişli ve çekici birçok örnekler sunacağımız bu yazımızda çok fazla dekolte içermeyen, vücut hatlarını çok fazla belli etmeyen fakat bir o kadar da şık ve iddialı modelleri bir araya getirmeye çalıştık. Ayrıca bu yılın modasına ayak uyduran abiye elbise modellerinin arasında tek omuzlu elbise modelleri de mevcut bulunmaktadır.

Eğer istediğiniz güzel bir davete gittiğinizde güzelliğinizin kimseden eksik kalmasını istemiyor ama aynı zamanda çok fazla insanın sizi bakışları ile rahatsız etmesini istemiyorsanız bu sunacağımız abiye elbiseler tam anlamıyla sizler için biçilmiş birer kaftandır! Bir de bunlara ek olarak eşiniz de sizi oldukça fazla kıskanıyorsa bu durum onunda hoşuna gidecektir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiye Türban Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Abiye Türban Modelleri, En Güzel Türbanlar ve Tesettür Abiye Eşarp Modelleri hakkında bilgi verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git