Sonbahar Kombinleri

Sonbahar Kombinleri
25 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

Yazın son günlerini yaşadıktan sonra sonbahara doğru yol almaya başladık. Havaların serinlemesiyle birlikte yazlık kıyafetlerimizi dolaplara kaldırılma zamanının geldiğinin hepimiz farkındayız. Bu mevsimlerde havaların dengesiz olmasından güneşe aldanmamak ve normalden daha kalın giyinmek zorundayız. Aksi takdirde hastalık kaçınılmaz olacaktır. Sizlere ufak tavsiyeler verdikten sonra asıl konumuza dönelim ve sonbaharda ne tür kombinler yapabiliriz hep birlikte inceleyelim.

Sonbahar Kombinleri

Sonbahar Kombinleri

Sonbaharda giyinmek diğer mevsimlere oranla biraz daha karmaşıktır. Üzerinize çok kalın birşey giyerseniz gün içerisinde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tam aksine ince giyerseniz üşüme riskiniz vardır. Bu yüzden çok kritik bir seçim yapmak zorundasınız. Bir de buna şık olma isteği katılınca sonbahar kombini oluşturmak içinden çıkılamaz bir hal almaktadır. Peki sonbaharda ne tür kıyafetler tercih etmeliyiz? Bunun cevabını aşağıdaki görsellerimizden görüntüleyebilirsiniz ancak bir kaç çift şey yazmak gerekirse, sonbaharda şıklıktan çok öncelikle sizi soğuklardan koruyacak kıyafetlere yönelmelisiniz. Şıklık bu mevsimde mutlaka ikinci planda yer almalıdır.

2013 Sonbahar kombinlerimizi netmoda.com adresi aracılığı ile oluşturmuş bulunmaktayız. Bu siteyi ziyaret ederek görsellerimizde yer alan ürünleri görebilirsiniz.

Sonbahar kombinleri galerimizin sonuna gelmiş bulunmaktayız. En kısa sürede bu mevsime yönelik yepyeni galerimizi hizmetinize sunacağız.

2014 Ayakkabı Modelleri

Sonbahar kombinleriz için ayakkabı arıyorsanız yukarıda bulunan konumuzu ziyaret etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan ADL Adil Işık Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Adil Işık Abiyeleri, Adil Işık Elbise Modelleri ve ADL Abiye Modelleri hakkında bilgi verilmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git