Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Büyük Beden Gelinlik Modelleri
12 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 639 kez okundu.

Zannediyoruz bayanlar için dünyada özel bir yemeğe giderken seçilen kıyafetler haricinde hayallerini süsleyen gelinliklerini seçerken ve bunları beğenme konusundan daha zor ve kararsız kaldıkları bir durum daha yoktur. Bir de buna büyük beden seçimi eklenince işler bu noktada bir kat fazla zorlaşıyordur eminim. Büyük beden gelinlikler arasından en beğendiğimiz ve sizlere oldukça hitap edebilecek olan gelinlik modellerinden geniş çaplı bir derleme yaptık sizleri düşünerek. Bunu gerçekleştirmede ki en büyük ve önemli amacımız ise sizlere kararsız olduğunuz bu gelinlik konusunda az da olsa yardımcı olabilmek ve kararlı olabilmenizde fikir vermektir.

Sizler için seçtiğimiz ve beğendiğimiz bu güzel gelinlik modelleri arasında biraz da şık ve gösterişli olan gelinlik modellerini seçtik ve sizlere sunduk. Çünkü bir bayan yaşamı boyunca o çok değerli gelinliği bir veya duruma göre birkaç giyebilir. İşte bu kadar değerli bir günde ve oldukça az giyilen bir gelinliğinde gösterişli olması çokta fena olmaz hatta insanların akıllarında yer etmesine bile yardımcı olabilecektir.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Türkiye’de piyasaya sunulan gelinlik modelleri arasında üzgünüz ki sizler için sunduğumuz gelinlik modelleri arasında bu derece gösterişli ve şık olanlara denk gelemedik. Zannediyoruz yabancı ülkede yaşayanlar bu gelinlik modelleri konusunda bizden kat kat fazla iyiler veya bu gelinlik konusuna bizden çok daha fazla özen gösteriyorlar ve değer veriyorlar. Eğer ülkemizin mağazalarında bu büyük beden gelinlik modellerine veya en az bunlar kadar güzel olanlarına denk gelemezseniz üzgünüz ki yapabilecek çok bir şey kalmıyor. Eğer böyle bir durumla karşı karşıya kalırsanız en iyi ve biraz da maliyetli olabilecek bir yöntemde beğendiğiniz bir gelinlik modelini terziye diktirmek olabilir.

Sizler için oluşturduğumuz sitemizde beğenerek derlediğimiz bu büyük beden gelinlik modellerini yurt dışında bulunan bir siteden oluşturduğumuzdan bahsetmiş sanırım. Ancak uzakta diye üzülmenize gerek yok. Artık Türkiye pazarında da büyük beden gelinlik modellerini hatta en moda gelinlikleri bulabilirsiniz.

2013 büyük beden gelinlik modelleri ile ilgili olarak sizleri kısaca aydınlattığımızı düşünerek modelleri incelemeye başlayabiliriz.

Büyük beden gelinlik modelleri galerisinin burada sonuna geliyoruz. Sizler için daha önceki konularımızda paylaştığımız gelinlik modellerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz.

Gelinlik

 

Bir önceki yazımız olan Sade Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Sade Gelinlikler, Beyaz Gelinlikler ve Dekolteli Gelinlik Modelleri hakkında bilgi verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git