2013 Erkek Saç Modelleri

2013 Erkek Saç Modelleri
29 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 1.497 kez okundu.

2013 yılına sayılı günler kaldı. 2013 yılına köklü değişiklikler yaparak saç modelini değiştirmek isteyen erkekler için bu konuyu açma gereği duyduk. 2013 yılında modanın geçmişine adeta bir sünger çekilecek. Bilinen saç modelleri ve klişeleşmiş moda saç türleri tabiri caizse çöpe gidecek. Yepyeni ve birbirinden hoş erkek saç modelleri klişe saç türlerinin yerini alacak. Sizler için hazırladığımız bu konumuzda birbirinden güzel onlarca 2013 erkek saç modellerini sizlerle paylaşacağız. Ancak öncesinde sizlere saç modelleri ile ilgili bazı tüyoları sunmak ve dikkat etmeniz gereken noktaları belirtmek istiyoruz.

Erkek Saç Modelleri 2013

Erkek Saç Modelleri 2013

2013 erkek saç modelleri galerimizden de göreceğiniz üzere bu yılın modası biraz uçuk tarzda saç modelleri olacak. Eğer uçuk bir tarza sahip olmaktan çekiniyorsanız size en uygun olan sade saç modelini yine galerimizden belirleyebilirsiniz. Saç modeli seçimi yapmak aslında çok zor bir iştir. Kimi zaman insanlar bir saç modelini benimser ve neredeyse 50’li yaşlara kadar (saçlar dökülene) kadar bu saç modelini kullanır. Aslında bu durum şöyle izah edilebilir; bir erkeğe tabi ki sadece tek bir saç modeli yakışmamaktadır. Belki farklı saç modelleri daha fazla yakışacak yüzünü daha fazla ön plana çıkaracaktır ancak bu zorlu süreçte yeni saça alışmak ve etraftaki tepkilerden çekinildiği için tek bir saç modelinde sabit kalınır. Kısacası söylemek istediğimiz saç modeli değişimi yapmak istiyorsanız çevreden gelen olumlu olumsuz tepkileri bir kenara bırakıp kendinize yönelmelisiniz. Eğer iç sesiniz buna onay veriyorsa düşünmemelisiniz. Konuyu daha fazla dağıtmadan asıl konumuza geri dönelim. Erkekler saç modeli seçimi yaparken modaya uygun olanı tercih etmelidir. Örneğin futbolcuların yaptığı tarzlar (aşırı uçuk olanlar hariç) gayet idealdir. Moda saç modellerini bu şekilde takip edebilirsiniz. Örneğin David Beckham saç modeli tasarımında adeta bir ustadır. Belki saç tasarımı için milyonlar harcıyordur ve siz onu takip ederek hiç bir ücret ödemeden bu moda saç modeline sahip olabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan galerimize geçelim.

Şimdi sizleri 2013 erkek saç modelleri galerimiz ile başbaşa bırakıyoruz.

2013 saç modelleri isimli galerimizin burada sonuna geliyoruz. Bir başka konuda görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Bayan Saç Modelleri

Bayan saç modelleri isimli konumuza yukarıdaki linkimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bayan Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Saç Modelleri, Bayan Saç Modelleri ve Dalgalı Saç Modelleri hakkında bilgi verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git