2014 Erkek Saç Modelleri

2014 Erkek Saç Modelleri
6 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 2.079 kez okundu.

Uzunca  bir yaz tatilinden sonra eğitim ya da iş hayatımıza keskin bir dönüş yapma vakti geldi. Eğitim gören gençler ya da eğitimci baylar için saçları bir düzene sokma zamanının geldiğini üzülerek ifade etmek istiyoruz. Ancak saçınızı kestirmek zorunda olduğunuz için içinizi karartmanıza gerek yok. Çünkü sizler için 2014 modasına ait müthiş saç modelleri tasarladık ve bu saç modelleri sayesinde tatilin bittiğine üzülmeyecek aksine sevineceksiniz.

2014 Erkek Saç Modelleri

2014 Erkek Saç Modelleri

2014 erkek saç modelleri kreasyonunda uzun ve düz saçlara nazaran daha asimetrik saç modelleri ön planda tutuluyor. Özellikle 18 – 25 yaş arasındaki gençlerin asimetrik saç modellerine yoğun ilgi göstereceğinizi şimdiden ifade edebiliriz. Asimetrik saç kesimlerinde sizlere bir kaç tüyo aktarmak istiyoruz. Özellikle yaşı genç olanlar saçın ön ve arka kısmını daha uzun tutabilirler. Ancak yaşı 30’un üzerinde olan kişilerin daha cool görünmeleri amacıyla ön ve arkaların daha kısa tutulmasını öneriyoruz.

Erkek saç modelleri 2014 isimli galeri de tamamıyla yeni yılın modasına ait görseller yer almaktadır. 2014 saç modelleri galerimizde yer alan saç şekillerini kuaförünüze götürerek aynı model kesilmesini rica edebilirsiniz. Böylece 2014 model görünüme henüz 2013 yılından ulaşmış olacaksınız. Sizlere tavsiyemiz yaşınıza ve kendinize en çok yakışan modeli uygulamanızdır. Sırf mankenin üzerinde hoş görünüyor diye herhangi bir tercih yapmamalısınız.

2014 saç modelleri galerimizin son satırlarına gelmiş bulunmaktayız. Galerimizde yer alan saç şekilleri diliyoruz ilginizi çekmiştir. En kısa sürede bayan saç galerimiz ile de karşınızda olmaya çalışacağız.

Bir önceki yazımız olan Bayan Saç Modelleri başlıklı makalemizde 2013 Saç Modelleri, Bayan Saç Modelleri ve Dalgalı Saç Modelleri hakkında bilgi verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Etiketler:

2014 Erkek Saç Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ecenur diyor ki:

    Erkek mankeninizin ismi ne ?


Sayfa başına git